Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Za one koji vole malo vise da pricaju.....

Ići dole 
+7
Vincent
TickyfanoftheRHCP
DosedDani
car
Emarhcp
Milicaaa...=]
Wikic{@}
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:30 pm

a , ja sam to pocela jos na letnjem da citam , i stigla do dela kad im neki kradu klikere , i bilo mi dosadno , pa nisam mogla vise Razz ...al' danas pocinjem ponovo ispocetka Razz ....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:31 pm

Pa i meni je bila dosadna u pocetku...Mozda tek posle 50-60..postaje jakoooo zanimljiva
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:32 pm

aaaaaaaaaaa affraid vec si do tu stigla...svaka cast Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:33 pm

Procitala sam sinoc oko 115 strana...A knjiga ima 210...
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:36 pm

bravo cheers sad cu i ja pocnem....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:37 pm

Ok...Ja cu sada da uzmem i da je dovrsim...Ako ne stignem danas sve...(a verovatno cu stici)...Nesto cu i sutra..
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:38 pm

ok...e , a sta ti ono zncilo na mom siteu..?
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:39 pm

I don't know!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:39 pm

ajde radi ti nesto na tvom tongue
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:40 pm

Mrzi me!!!!!!!!!!1 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:42 pm

ajde , tako i mene mrzi a kad pocnem , bude zanimljivo Razz:P ...napravim stranicu za 5 minuta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:43 pm

Ali stvarno me mrzi!!Nemam nikakvu ideju....reci mi ti nesto
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:44 pm

pa neznam ,idi na moj pa vidi nesto ..i gledaj malo po drugim......naprimer o Slovaku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:45 pm

Sutra cu
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:49 pm

dobro...e , ajde idem ja da jedem , gladna sam...pa se vracam oko...oko 5 ...ajde dodji i ti oko 5.... e , ovoj je zdnja poseta na mspace bila danas , ma sve se bojim brate da svaki dan dolazi....al' mozda jeste tako...ali sam sada 100%%% sigurna da nije....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:51 pm

Pa i ja sam rekla da ne verujem....Ma ne zanima me...Njihova stvar...Ako jeste...onda je i nasa!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:53 pm

XeXe..ajde cujemo se oko 5...


p.s. garant nije ona , misim kad bi ona tako visila na netu... i da ona toliko visi na netu , pa ne bi svaki bas svaki dan dolazila...pa ni ja nisam svaki dan (jesam Razz ) .....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:54 pm

Heheheheh!!!Ti si looooooooodak tebe ne poredimo sa njom!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 10:23 pm

Srđan na kompijuteru - Emica će doći na kompijuter za pola sata. Razz jocolor king farao Sleep affraid Basketball cheers monkey cat alien pale What a Face Like a Star @ heaven Evil or Very Mad clown aaa lol! red hot's
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 10:24 pm

Ovaj...o cemu se radi????????? Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 11:36 pm

ma vidis da kreten pise u moje ima Razz
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:17 am

e milice , primila sam nekog novog u prijatelje , na sajtu ima o peppersia , idi vidi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:19 am

*Emarhcp* ::
e milice , primila sam nekog novog u prijatelje , na sajtu ima o peppersia , idi vidi Very Happy

Evo...
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:41 am

Ej odoh ja...Mozda dodjem sutra..Caos!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:43 am

ja sutra necu , imam da ucim jeb**u istoriju a i geografiju.. SadSad ...-ajde caos..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za one koji vole malo vise da pricaju.....
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Pricajte do mile volje...-
Skoči na: