Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Za one koji vole malo vise da pricaju.....

Ići dole 
+7
Vincent
TickyfanoftheRHCP
DosedDani
car
Emarhcp
Milicaaa...=]
Wikic{@}
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:02 pm

Ovo je tema za spamovanje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:04 pm

Pa zasto si se predstavila kao Katarina??????????Sto lepo nisi rekla ko si...Ne bih te banovala....A sad mogu da te banujem zbog laznog predstavljanja!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:05 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nemoj, molim te........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No Crying or Very sad No No Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:07 pm

Ali zasto si to uradila??????????Ljuta sam zbog toga................
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:08 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No Crying or Very sad Crying or Very sad Izvini Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:10 pm

Necu te banovati ali mi objasni sta znaci m*ne!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:12 pm

mene
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:13 pm

A sta znaci *
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:14 pm

me*e

meNe
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:15 pm

A dobro, budi ti tu vracam se za 10 minuta idem da zavrsim veceru...!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:16 pm

Dobro, a molim te postavi me kao tebe...
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:20 pm

Sta da budes ADMIN????????Pa................znam da si ti mene kod tebe postavila ali meni samo pise da sam admin a nemogu nista da radim....Ema moze jer je ona uzela tvoju sifru.................A i razmislicu jer si me jako razocarala zbog onog laznog predstavljanja.....Stvarno nerazumem sto si to uradila.............................................. Embarassed Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:40 pm

molim te! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:43 pm

Ja te stvarno ne razumem.....Ako bi nekog postavila,postavila bi Emu naravno...znas i sama..Atek posle tebe.......Akad budem postavila nju postavicu i tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:44 pm

A kada ćeš postavljati?
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:44 pm

Pa kad mi se bude postavljalo..................
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:47 pm

A ne znaš kada će to biti?
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:48 pm

Ej daj vise nemoj me smarati pa kada mi se bude postavljalo
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:50 pm

Dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Emarhcp
Admin
Emarhcp


Broj poruka : 106
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:57 pm

E ja u ovojtemi pre nisam mogla da postujem.?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:58 pm

Znam ja sam je uredila..........
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:59 pm

Ne nije to ova. Nisam mogla ni ja. I ONDA SAM REKLA adminu i oona je iztbrisala i ja napisala. E admine, jopš jedan probklem, NE MOGU DA ŠALJEM PP-E!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 11:03 pm

Neznam zasto.......Ja nemogu ni jednu da procitam jer mi treba sifra a ja sam je zaboravila.................................Xexexexexexexe bas sam debil..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Emarhcp
Admin
Emarhcp


Broj poruka : 106
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 11:06 pm

ni meni ne rradi pp mogu da primam ali ne i da saljem :?
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 11:36 pm

Ja nemogu da šaljem, a mogu da primam!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za one koji vole malo vise da pricaju..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za one koji vole malo vise da pricaju.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Pricajte do mile volje...-
Skoči na: