Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Za one koji vole malo vise da pricaju.....

Ići dole 
+7
Vincent
TickyfanoftheRHCP
DosedDani
car
Emarhcp
Milicaaa...=]
Wikic{@}
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:11 pm

Ok......JAVI SE VILLY!!!Jesi li ziv???
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:13 pm

ma , sigurno kontaktira vikicu ili pise roman kako tirece... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:17 pm

Ema znas sta ima novo???
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:19 pm

sta..??
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:26 pm

Sudarila sam se sa Boskom u hodniku na stepenicama...I tukla sam se sa Filipom na fizickom...Zato sto sam mu lepo rekla da se pomeri sa terena on nije hteo...A igrao je kosarku...I ja mu kazem ako nekoga pogodis loptom u glavu ubicu te...I on mene pogodi...I ja se iznerviram i sutnem ga i sve snage u kolenio i on poceo kako da hramlje...I onda baci nasu loptu i pobegne...I ja ga stignem i udarim mu samar...I on mene krene pesnicom (posto covek trenira karate) i ja mu uvatim ruku i izvrnem i on me drmne po ledjima i ja uzmem i pesnicom najjace sto sam nogla ga udarim u ledja i pocela da mu serem tamo nesto...Posto znas kakav je on zove mamu i tatu za svaklu sitnicu u skolu...I ja mu kazem zvi i mamu i tatu i celu familiju...i celu gradsku biblioteku....ne mogu mi nista mogu samo i oni da dobiju batine!!!A mami reci da mi se ne pojavljuje pred ocima jer cu je ubiti....I on krene kod nastavnika i ja ga stignem i udarim ga nogom u ****...I on se vrati i nije me rekao...Xexexex debil!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:28 pm

jooj , pa secam se ja , kad sam se tukla sa njim , on zvao celu familioju da mi preti Razz:P...
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:31 pm

MA BOLID..JOOJ DA ZNAS KAKO SAM GA U SREDU NA ENGLESKOM ZEZALA ,...STRASNO , SAD , I ON IDE U PARIZ A IZ NASE GRUPE OD DECAKA JOS SAMO NEKIO RETARDIRANI IVAN KOG SVI MRZE , I ON JADANA A S' KIM CU JA U SOBI JA REKO SA IVANOM SA IVANOM ,...I REKAO MI DA I TEBE POVEDEM Razz:P
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:33 pm

Zasto mene??? Shocked Ej smara on...Je l' da?
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:35 pm

PA SMARA , STALNO ...PRE SAM SEDELA KOD NJEGA I MI STALNO PRICALI I LJILJA ME PREBACI KOD ANDJELE ., SAD JOS VISE PRICAM POSTO SMO NAS DVE LOODE....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:51 pm

Znam...Citala sam poruke i kidala sam se...Ej a tema nam je UBILO SE!!!MIA I LAZAR...I FILIP!!!Brisem postove vezane za njih!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:53 pm

ok Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 6:53 pm

Eto tako...
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:45 pm

I'm back Very Happy:D ...e ako se Ticky probudila , posalji mi ono Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:03 pm

'oce li neko nesto pisati , ili cemo samo da blejimo u ekran Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:05 pm

Ej Ema...Oces doci u ponedeljak....Moras...Bicemo kod Mitra!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:08 pm

aha , 100 % ,...jedva cekam , ima da ga urnisemo , ceo cas da pricamo i slusamo 'ziku , ako kaze da ugasimo , reci cemo da je nama glista davao Razz:P . ....kidding.....e , a sta ste juce radili , ima li domaci neki Razz ???
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:10 pm

Mozda...Ja sam prva tri casa spavala...Nismo imali istoriju...bolesna nam je razredna
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:14 pm

YUppiiiiiii...nek crkne , ako je u mogucnosti , stoka jedna....YEeeeeeeeeee...a sta ste iz srpskog..??...e , a jel sutra sveti sava..??
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:16 pm

Aha...A ja moram kao DEBIL u nedelju ujutru u skolu u 10 sati...Samo zbog budjave priredbe!!!Aaaaaaaaa!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:19 pm

a ja ne Razz:P ...
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:20 pm

Zato ja imam jedan dan slobodan da ne dodjem...To ce verovatno biti utorak...Zbog isto. i geogr.
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:23 pm

sto , zato sto su te u nedelju probudili rano Razz:P ...ja sam se za ova dva dovoljno ''odmorila'' ...a treba ovih dana da idem po naocare , pa cu verovatno da izaberem utorak Razz:P:P:P:P
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:26 pm

Ej Emmice znas da se u ovoj knjizi sto citam spominje neki Slovak!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:27 pm

kojoj knjizi..??
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 26, 2008 5:28 pm

Pa u "Decaci Pavlove ulice"...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za one koji vole malo vise da pricaju.....   Za one koji vole malo vise da pricaju..... - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za one koji vole malo vise da pricaju.....
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Pricajte do mile volje...-
Skoči na: