Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Upoznavanje...

Ići dole 
+7
Vincent
TickyfanoftheRHCP
Villy
DosedDani
Wikic{@}
Emarhcp
Milicaaa...=]
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 8:24 pm

Postavi!!
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimePon Dec 31, 2007 12:20 am

odajdf


Poslednji izmenio dana Sub Jan 05, 2008 4:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 03, 2008 12:41 am

OK!!!
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 1:28 am

Ohoho!!! Ovde su sve same devojke! Pozdrav devojke! Ja sam Villy i nadam se da cemo se lepo zezati.
flower Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flower
Fan sam RHCP i gotivim ih do jaja!!!!!!!!!! Najbolji su! Razbijaju!!!!!!!!! Ma...... odvaljuju! *ebu kevu kako su dobri!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 1:29 am

Ko je ovaj secer??????!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 2:23 am

I ja joj kazem da je diiiivna ali mi ona ne veruje.....DOBRODOSAO!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 2:36 pm

Dobrodošao i od mene!
Nazad na vrh Ići dole
TickyfanoftheRHCP

TickyfanoftheRHCP


Broj poruka : 33
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 2:45 pm

Cao ljudi... Vec me svi znate... A za one koji me ne znaju, ja sam Tijana iz Sapca... OBOZAVAM PEPPERSE!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:10 pm

Ja te znam!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:27 pm

Villy jel si siguran da slusas peperse????
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:31 pm

UJEEEE! Al ste ko policija, je... Pa samo njih i slusam! Sta je ovo neko preslisavanje? Nisam znao da sam u muriji! Mislio sam da je ovo fan klub RHCP! Koji ti je moj jbt sestro! Iskuliraj malo! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:32 pm

hmmm... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:32 pm

Villy ::
UJEEEE! Al ste ko policija, je... Pa samo njih i slusam! Sta je ovo neko preslisavanje? Nisam znao da sam u muriji! Mislio sam da je ovo fan klub RHCP! Koji ti je moj jbt sestro! Iskuliraj malo! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Cudan si tip


i jos nesto......nisam ti ja sestra
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:46 pm

.


Poslednji izmenio dana Ned Jan 06, 2008 7:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:49 pm

Mozes da ides slobodno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ajde kuci ima puding!!!!!!

Naravno da nisam sestra keretenu kao sto si ti
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:50 pm

SPAM!!!!! Twisted Evil Btw.ovo je fan klub Peppersa i necu da se na ovom forumu polemise ni o cemu drugom vec samo o njima...Prvenstveno se odnosi na Villy...Ok?
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:54 pm

Pa mico ovo je upoznavanje !!!!!!!!Moram da upoznam ovog sa onim ........sta sme a sta ne!!!!!


posto garantujem 100% da ne slusa peperse
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:56 pm

Ja sam rekla da se najvise odnosi na Villy...
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 3:57 pm

ma znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:11 pm

.


Poslednji izmenio dana Ned Jan 06, 2008 7:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:22 pm

Cekaj,ko ce tebi da veruje da si dosao ovde zbog peppersa kada ti je prvi post bio ko je ovaj secer......Sta smo mogli onda da pomislimo vec da si perverznjak...Ali ako takve stvari budes izbegavao bice sve OK...Ja necu vise da se svadjam....Ali ti samo kazem ovo ti je zadnja sansa...Nemoj vise pisati takve stvari...Ok je prokomentarisati ali brate postoje neke granice.....
Nazad na vrh Ići dole
TickyfanoftheRHCP

TickyfanoftheRHCP


Broj poruka : 33
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:56 pm

E, ljudi, cemu svadja??? Mislim da bi bilo lepo da prestanete... Villy, stvarno nisi trebao onako da pocnes... Ali, nadam se da nisi takav i da ces nam to i dokazati???
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:56 pm

Ovo je moj poslednji post na ovom jadnom forumcicu!!!!!!
Ti si me lazno nabedila da mi je prvi post bio >>ko je ovaj secer<< a ti si se odmah nadovezala na to recima:
Comil-admin ::
I ja joj kazem da je diiiivna ali mi ona ne veruje.....DOBRODOSAO!!! Wink
U cemu je onda problem? U tebi sto kazes za zensko da je divna ili sto musko to kaze? Drugo, reci za nekog da je secer je kompliment a ne perverzija ali tvoj komentar posle mene je perverzan jer to govoris kao da ti se svidja!!!! To se zove latentna zenska homoseksualnost!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A za tvoju informaciju, Antony nije katolik nego je jevrejske veroispovesti a privatno voli da nosi majcu sa slikom belog andjela iz naseg manastira Miliseve!!! Shocked Vidis da se ti ne bavis pepersima nego koja je devojka sladja!!!! tongue
Moj prvi post je bio pozdrav uz propratni tekst zasto volim RHCP!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
TickyfanoftheRHCP

TickyfanoftheRHCP


Broj poruka : 33
Datum upisa : 05.01.2008

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 5:01 pm

E brate, nemoj da se ljutis....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 5:11 pm

Ok izvini nemoj se ljutiti...Sta ti je...Tebi nista ne sme da se kaze odmah planes...Mi cemo prestati sa ovom temom i vise necemo raspravljati oko toga.... Na tebi je da odlucis da li ces jos biti ovde....Meni je iskrenio svejedno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upoznavanje... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznavanje...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Upoznavanje...-
Skoči na: