Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Upoznavanje...

Ići dole 
+7
Vincent
TickyfanoftheRHCP
Villy
DosedDani
Wikic{@}
Emarhcp
Milicaaa...=]
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:53 pm

Pa ne može se baš reći da sam neki žešći fan, ali da, nisu im loše stvari. Dobri su. Ali, meni su bolje njihove stvari sa početka karijere kada su bili mladi, ludi i sirovi. Kasnije je sve to komercijalizovano. Ja sam njih slušala kada sam imala 10-11 godina. Tada su bili popularni Pepersi, Nirvana, Gansi, Metallica, Skid Row, Aerosmith i slični bendovi. Na svu sreću, tada omladina nije slušala narodnjake Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:53 pm

Uh, zamalo da zaboravim: AC DC i Iron Maiden!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:54 pm

sooper , i ja to slusam , a koliko godina imas...?? Very Happy:D ...
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:55 pm

Mislim da godine na forumu nisu bitne, s obzirom da svi pišemo pod pseudonimom. Šta ti misliš koliko imam? Mama ne mogu da ti budem, ali starija sestra da Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:56 pm

pa mozda si 88 89 ...
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:59 pm

Ma, matora sam ja bakuta Very Happy pa šaljem slike iz mladosti, a krštenica mi požutaela... xexexexe... ma šalim se!
Pogodila si od prilike...
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:00 pm

pa onda si tu , ko moj brat , on je 89 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:03 pm

Pozdravi bracu... kad malo bolje razmislim, možeš da me upoznaš sa njim! Very Happy Imaš li njegovu sliku pa mi je baci na private ili ovako... kako hoćeš, tvoja stvar! Tvoja hrabrost, tvoja stvar! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:05 pm

nemam na kompu , ali cim prebacim poslacu ti Cool , veruj mi od mog brata nema vece face u celoj njegovoj skoli Laughing ....salim se ...mislim ono , lep je , mnogo je visok , ima preko 2m Laughing
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:08 pm

To je super. Ne volim kikiriki mladiće! Very Happy

Hej, da li znate da je N. Đoković (koji je inače moj bliži rođak) žešći fan RHCP? cheers
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:10 pm

jeee , sad ga volim jos vise Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:13 pm

Koga? Djokovića ili RHCP? Ili đuture! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:15 pm

pa Djokovica Very Happy:D .....a RHCP vlim toliko da se od toga nemoze vise Razz
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:17 pm

I od više uvek ima više! I love you
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:20 pm

xex, upravu si Very Happy ...e idem da gledam nadrialiti show , caos ....
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 11:14 pm

Hey caos.... AngelOfDarkness dobrodosla!!!Da li si ti stvarno Novakova rodjaka ili nas samo palis???
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 11:53 pm

Villy ::
*CoMiL* ::
Kao prvo ja preko pp tebe nisam pitala nista ovako o Villy-ju niti mi se on svidja ili tako nesto...Pitala sam te da li ste obojica sa beomusic-a....Eto sta, a kao drugo nije mi jasno ono za banovanje...Ti si mene nesto pitao preko pp i ja sam ti odgovorila,STA JE SAD??? scratch

Ne govoriš istinu šta misliš o meni!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Ti si zaljubljena u mene, ali si videla da nemaš šanse kod mene pa tako, malo lupetaš!!!!!!!!!! Ali svako ima pravo da malo slaže!!!!!!!!!! Suspect

Ej brate koji je tvoj problem??? Shocked Shocked Shocked Sta se ti tripujes???Majke ti... Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 11:54 pm

pa zeza se bre Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 11:55 pm

Pa cekaj...on meni uopste nije jasan!!!Sta bre on hoce vise???
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 12:00 am

pa neznam ,pitaj njega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 12:40 am

*CoMiL* ::
Hey caos.... AngelOfDarkness dobrodosla!!!Da li si ti stvarno Novakova rodjaka ili nas samo palis???

Jesam. Ali, o tome možemo na PP. Nema razloga da te pržim. Ti znaš ko sam ja, jel tako? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 2:48 pm

Aha..ali... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
*Tasha*Anth*

*Tasha*Anth*


Broj poruka : 11
Godina : 30
Location : ~CaLiFoRnIa~
Datum upisa : 16.03.2008

Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitimePon Mar 17, 2008 12:15 pm

Hey cao.Ja sam Tamara iz Stare Pazove,imam 14 godina i OBOZAVAM RHCP!!!
Volim i druge grupe kao sto su The Doors,Sex Pistols,Nirvana.... Very Happy
Ne volim ljude koji ne vole RHCP,koji ih vredjaju,ne volim narodnjake i ostale okorele Grand idole... Razz
Nadam se da cu se lepo uklopiti na ovom 4umu.... happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upoznavanje... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznavanje...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Upoznavanje...-
Skoči na: