Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Najnovije vesti......

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 12:54 am

Ljudi kupite obavezno novine ,,Blic Puls" jer ima nesto kao ono sto je obelezilo 2007........I tu ima Anth ..njegova slika sa kancerta i nesto pise...A bilo je nesto o njima i u predhodnim brojevima..np...kada je bio koncerta pa neki izvestaj...tako nesto,.....onda ono kada su tuzili one za Californication.....itd....
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 2:17 pm

Jao sad kad sam videla izletela sam napolje da kupim, evo nisam ni prelistala!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 2:31 pm

Evo sta Peppersi kazu...

A headsup for our Serbian members: RTS will show RHCP's set at Green Fest on its channel RTS 2 at 23h (11 PM local time) on the 31st of December.
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitimePon Dec 31, 2007 9:40 pm

Guinness world records...

"Most no.1 hits on the us modern rock chart
the red hot chili peppers topped the us modern rock chart for the 11th time in February 2007 with the single "Snow (Hey Oh)". Four of the bands shngles have topped this chart for atleast 10 weeks-another record..."

Ponosim se njima, srece moje a... I ovo NIJE prvi put da udju u "Ginisovu knihgu rekorda", usli su i par puta pre toga...Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!Kakooooooooo sam srecna..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 6:19 pm

Čestitam! bom drunken cheers cheers Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najnovije vesti...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti......   Najnovije vesti...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najnovije vesti......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Anthony Kiedis-
Skoči na: