Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Guns 'n' Roses

Ići dole 
+5
TickyfanoftheRHCP
DosedDani
Emarhcp
Wikic{@}
Milicaaa...=]
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Guns 'n' Roses - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Guns 'n' Roses   Guns 'n' Roses - Page 3 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:09 am

ma znam na sta mislis...tako sam ja klavir svirala 4 godine , i onda sam prestala...nije da mi je dosadio , ali mi se smucio , menjali su mi nastavnike 19 puta , za cetiri godine a svaki je trazio drugu stvar...al' evo obecavam da se to nece ponoviti sa gitarom Razz ....
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Guns 'n' Roses - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Guns 'n' Roses   Guns 'n' Roses - Page 3 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:31 am

Svirala si klavir? Ti onda sigurno znaš osnove... Kaži mi, jesi li probala da se zezaš malo sa klavijaturama? Da nešto kompnuješ i sl.? Bilo bi ti dobro kada bi bila malo istrajnija. Imaš bazu, osnovno znanje, poznaješ note što je izuzetno važno, pa bi mogla kao Margita iz EKV-a da sviraš klavijature u nekom bendu. Malo tepih, koja bas linija i eventualno neka solo deonica u pesmi! Very Happy Jesi li razmišljala o tome?
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Guns 'n' Roses - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Guns 'n' Roses   Guns 'n' Roses - Page 3 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:36 am

nisam o tome razmisljala ...malo sam iz zezanja komponovala.....a u trecem smo jednom imali nedelju dana da komponujemo ''pesmu'' koja mora da pocinje i zavrsava sad ne secam se kojom notom...zanimljivo je to..i u slobodno vreme cesto sviram , a ustaroj skoli mi je nastavnik stalno davao da na casu sviram , tako da se i dalje malo tim bavm....
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Guns 'n' Roses - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Guns 'n' Roses   Guns 'n' Roses - Page 3 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:51 am

To je odlično. Uživaj u tome, a ne smatraj kao obavezu. Usavršavaj sebe u tome ako voliš muziku. Znaš i sam da kod nas žene nisu baž toliko zastupljene kao muzičari. Uglavnom "ta čast" pripada muškarcima. Žene brže odustaju... E pa ti nemoj! cheers Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Guns 'n' Roses - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Guns 'n' Roses   Guns 'n' Roses - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Guns 'n' Roses
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: I ostale teme i temice...-
Skoči na: