Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimePet Dec 14, 2007 4:48 pm

Vasi utisci....
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimePet Dec 14, 2007 10:33 pm

NAJBOLJI KONCERT SVIH VREMENA! BILA SAM U PRVOM REDU, I ON SE SAGNUO I NAMIGNUO MI!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! HOĆU OPET!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimePet Dec 14, 2007 10:52 pm

I sta je bilo kada si se probudila????????????????
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimePet Dec 14, 2007 11:01 pm

Htela sam da crknem, mislila sam da sam sanjala, ali ipak to je bil aistina,.............. oću opet!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:37 pm

Ma sve se bojim da je bas tebi namignuo....Uostalom NISI ISLA NA KONCERT NEMOJ DA LAZES JER CU TE BANOVATI.....DA LI TI JE TO JASNO.......NE MOZES NA SVAKOM FORUMU DA PRICAS DRUGACIJE I DA SVE BUDE ISTINA...........RAZUMES LI ME?????????????????????????????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 11:58 pm

DA
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:59 pm

Tako i treba da se spustis na zemlju i da naucis vec jednom da NE VALJA I NE TREBA LAGATI.....jer samo tako pokazujes,ko si,kakva si............Volela bih da prestanes da lazes jer NIJE TESKO BITI FIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stvarno nije tesko nauciti ne lagati....Jer kad lazes prvo lazes sebe a onda i ostale...................I neces nama nauditi vec sama sebi...Zato prestani da lazes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
DosedDani
Admin
DosedDani


Broj poruka : 62
Location : Somewhere beetwen!
Datum upisa : 23.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 1:31 pm

............nisam bila tamo....ali sam sinoc gledala...............ONO JE SAVRSENSTVO!!!!!!!!!!!!

Srbi pricaju kao ...nisu se obratili publici ....bili su hladni ....NIJE ISTINA!!!!!!! i Flea i Anth su se obracali publici .....bilo je .......................nema reci za to sto sam sinoc dozivela.......

vi ste svi plakali ja sam samo na pocetku ali posle nisam mogla da placem posto ....kao da nisam bila tu .....samo sam skakala i pevala sa anthom i osecala sam takvu teskobu .....tako mi je tesko bilo.......a tako prelepo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne mogu opisati tu energiju koju sam tad osetila ...........prelepo!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 6:24 pm

Nisam bila, ali sam gledala..... Žao mi je sto nisam bila, ali je bilo kratko
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 11:34 pm

Sto je bilo kratko??? Shocked Daj Violeta nemoj lupetati.....Meni bi bilo dosta da su svirali i 20min.
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitimeČet Jan 03, 2008 12:41 am

Htel sam da kažem da je brzo proletelo! Znači gledala sam nekih 40-ak min, oi mnogo mi je zao što nisam išla
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...   Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je bio na koncertu neka nam kaze svoje utiske...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Live in Indjija-
Skoči na: