Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pics...

Ići dole 
+4
TickyfanoftheRHCP
Villy
Wikic{@}
Milicaaa...=]
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:12 pm

Comil-admin ::
Izvini o cemu ti pricas...Sta da te mi istucemo???Objasni mi molim te!!!

To je sasvim figurativno izrečeno!!!!!!! Mislio sam da ćeš to i sama ukapirati!!!!!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:14 pm

Super...Ajde sada tisina...Necemo vise da se svadjamo..Sto se tice Violete jednostavno me ne zanima da l' je ti poznajes ili ne....i sl...
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:18 pm

Comil-admin ::
Super...Ajde sada tisina...Necemo vise da se svadjamo..Sto se tice Violete jednostavno me ne zanima da l' je ti poznajes ili ne....i sl...


Tu se u popunosti slažem s tobom! A ako sam i poznavao tu Violetu, više je ne poznajem!!!!!! Verujem da me kapiraš!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:20 pm

Kapiram...I vidim da smo ladno ispamovali oko 6 strana zbog Violete...
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:30 pm

Comil-admin ::
Kapiram...I vidim da smo ladno ispamovali oko 6 strana zbog Violete...

Pa ti si me ispitivala o toj osobi, koju sam posle nekih saznanja sa tvoje strana čuo, je automatski izbrisao iz glave!!!!!!!! A ti navalila da nešto priznam. Ma ne želim ni da čujem za nju posle svega što sam čuo o njoj na ovo forumu od tvoje drugarice i tebe. Svako ima pravo da se brani onako kako želi!!!!!!! Ovo je bila moja stvar kako ću se odupreti vašem pritisku na mene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:31 pm

Ok.......
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:34 pm

Comil-admin ::
Ok.......

Pošto smo se razumeli, ja sad idem da večeran, pa za grad!!!!!ĆAO!!!!!!!!!!!
Ima i sutra!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:35 pm

Ok.......Caos!!! Very Happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:39 am

IJU ALA STE VI ISPISALI............... rhcp
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:40 am

Wikic{@} ::
IJU ALA STE VI ISPISALI............... rhcp
haha,nas problem
Nazad na vrh Ići dole
Wikic{@}

Wikic{@}


Broj poruka : 276
Datum upisa : 14.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:43 am

PA OK
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePon Mar 17, 2008 5:09 pm

Šta je to sa Vikicinim forumom? Izgleda daga je neko sje*o!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimePon Mar 17, 2008 6:14 pm

pa je l' ti ne znas ko ga je sje*o???
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 3:03 pm

*CoMiL* ::
pa je l' ti ne znas ko ga je sje*o???


Da li ti to aludiraš na nekog???????? Very Happy


Poslednji izmenio Villy dana Čet Mar 20, 2008 3:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 3:05 pm

Wikic{@} ::
IJU ALA STE VI ISPISALI............... rhcp

Ti da ćutiš žabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:04 am

vili ti si banovan brate kako onda znas a?nismo kreteni da neznamo ...ehh...boze boze..kako neko moze biti dvolican.p.s. sa forumom nije nista , ziv je i zdrav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 9:02 am

*Emarhcp* ::
vili ti si banovan brate kako onda znas a?nismo kreteni da neznamo ...ehh...boze boze..kako neko moze biti dvolican.p.s. sa forumom nije nista , ziv je i zdrav Very Happy
Glupačo jedna, ako sam banovan, ja ne mogu da se ulogujem i mogu samo da ga otvorim i čitam postove i ne mogu mu ništa! Morao bi da budem admin da bi mogao da vrsljam po forumu i da pravim gluposti. To zna i Comilka i svako ko ima forum. A admin je valjda bio onaj mali Lord zbog koga sam ja banovan a ja sam napravio taj forum a pošto on liči na devojčicu a ti imaš malo više sklonosti ka devojčicama, ja sam morao da letim. A ja sam ubedjen da je on sjebao forum jer bio admin. Izbrisani su bili svi postovi, a to može samo admin da uradi. I onda je neko sad ponovo sredio Wikici forum, ali ono sad više nije forum nego školski spomenar i samo malouman može tamo da se registruje. Ja sam se odjavio odavde ali kad sam video ovu tvoju glupost morao sam da odreagujem, a taj Lord u koga se većina vas zaljubila je bio na više foruma i banovan je sa svih mogućih registrovanih foruma, jer je pravio sranja. Zato sam mu ja kod Wikice napisao u postu "Ti si poznat po tome što praviš sranja po forumu" i umesto da ta rečenica Wikici bude signal da zna s kim ima posla, sa jednim prepotenkom, ona mene banuje, ali je zato posle sama sebe sjebala kad je videla kako Lord uništava forum.
Ajde bre vi klinke znate šta je šta... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 4:08 pm

alloooo brate prvo: ona nije glupaca ... drugo: lord nije bio admin i trce: niko nije zaljubljen u njega ... a ako ti je krivo sto je lepsi od tebe to je tvoj problem .. . takoda ... ae odjebi malo ...
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 4:42 pm

*CoMiL* ::
alloooo brate prvo: ona nije glupaca ... drugo: lord nije bio admin i trce: niko nije zaljubljen u njega ... a ako ti je krivo sto je lepsi od tebe to je tvoj problem .. . takoda ... ae odjebi malo ...

Prvo, ja se ne uporedjujem sa devojčicama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! More marš napaljene klinke u p.m. ćaos zauvek, a ako budeš odgovorila, jeg, nećeš imati kome. Jebeš ti forum koji je za godinu dana skupio 13 članova, a pogotovo što je FRI... STVARNO SAM BUDALA KAD SAM SEBI DOPUSTIO DA POLEMIŠEM SA LEZBOSIMA. NE MORAŠ DA ME BANUJEŠ, JER OVO JE BILO STVARNO ZADNJE OD MENE!!!!!!!!!!!!!! OVDE PRIČATE KAKO SAM JA TOBOŽE STARIJI OD VAS, A VAMO JAVNO PRIZNAJETE KAKO BI DALI "ONO" ČLANOVIMA "RHCP", A MOGU PO GODINAMA I DEKE DA VAM BUDU. I VI SE POZIVATE NA MORAL, KOJI SAM STARIJI TEK NEKU GODINU. DA NE PRIČAM O ONIM BESTIDNIM FOTKAMA O NJIMA KOJE STE OKAČILE KOJE SVE GOVORI OTEBI TVOJIM DRUGARACAMA. TU UBRAJAM I LORDA!!!!!!!!!!!!! ODO JA NA BOLJI FORUM, JER OVO TO I NIJE. OVO JE GOVANCE!!!!!!!!! Rolling Eyes A TO ŠTO SI TOI LOŽIŠ NA LORDA, T.J. NA BEJBI FEJS FACE, TO JE TVOJA STVAR. MOJA DEVOJKA SA TAKVIM TIPOM NIKAD NE BI MOGLA DA FURA, JER IMA PREVIŠE ŽENSKIH HORMONA!!!!!!!!! I ONO NAJVAŽNIJE!? KO JE TEBE PROZVAO, PA DA SE JAVLJAŠ U ULOZI DRVENOG ADVOKATA. U PRAVU JE MOJA SESTRA KAD KAŽE DA STE VI SVE NAJOBIČNIJE SELJOJBERKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pics... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pics...   Pics... - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pics...
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Pics...
» Pics..........
» Dave's pics....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Nase slike....-
Skoči na: