Comil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Comil

Ovde se mogu dopisivati svi oni koji vole Pepperse
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Komentari na nase slike....

Ići dole 
+3
TickyfanoftheRHCP
Wikic{@}
Milicaaa...=]
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 6:45 pm

*Emarhcp* ::
reda radi :mrgreen:

Ako ste mislile da ih neko ne zloupotrebi, grdno ste se prevarile! Jer da bi postavile sliku u post, morali ste ih dići na net, pa tek onda ovde na forumu staviti.Tako da su one na internenetu i može ih bilo ko skinuti, ali ih teško mogu zloupotrebiti, jer se niste slikale obažene, ne daj Bože!!!!!!!!!! Tako da možete postavljati svoje slike do mile volje!!!!!!! Koliko ima fotki devojaka na mu space, i niko ih ne može zloupotrebiti, nego sam vam ja bio ubacio rovac paranoje!!!!!!!!!!!!!Ha, ha, ha, hi, hi, ho, ho, ho.............................................. Very Happy Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:41 pm

pa nismo ni mislile da ce ih neko zloupotrebiti Laughing ...nego reda radi smo ih sklonile...a kad dodje vreme postavicemo opet...
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:44 pm

Da li je obavezno stavljanje ličnih fotografija? Question
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:48 pm

ne , nije ...
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:49 pm



Poslednji izmenio dana Pon Jan 28, 2008 1:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:50 pm

to si ti , jel' ..??
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:54 pm

Jap! Cool
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:55 pm

pa bas si lepa Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:57 pm

Pa... nisi prva koja mi je to rekla! Ali, vašnije mi je u životu da su mi to muškarci uvek govorili i kupovali mi po 101 ružu da se ubodem na trn! Very Happy Nije trik u ruži, nego u trnu! Very Happy
Hoćeš li još neku moju sliku da postvim?
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:58 pm

pa ako ti 'oces , slobodno postavljaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:00 pm



Poslednji put izmenio dana Pon Jan 28, 2008 1:15 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:02 pm

malo mi delujes poznato..ustvari licis mi na moju drugaricu bojanu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:05 pm

A ovde?

LINK

A gde su vaše slike! Nemojte da ja budem ovde jedina budala Very Happy

E, ljudi, možemo da se zezamo pa da biramo miss foruma na svakih mesec dana! Very Happy Jer, lepota je prolazna i za mesec dana već drugačije izgledamo! Very Happy


Poslednji izmenio dana Pon Jan 28, 2008 1:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:16 pm

Što mi niko ništa nije odgovorio za fotose? Nije valjda da se plašite? Ko to ovde fura komplekse? Very Happy Ma daj, dame, šta vam je! Slobodno stavite slike. Pa, ja imam slike i na raznim sajtovima za druženje! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Emarhcp*

*Emarhcp*


Broj poruka : 102
Datum upisa : 20.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:19 pm

ja nemam na kompu slike , ali stvarno , sjebala sam komp , sve mi se izbrisalo , cak ni mail ne mogu da primam a zaboravila sam ovde sifru pa sam morala ponovo da se registrujem , ali obecavam , postavicu slike Razz...samo da dodjem do usb-a pa da prebacim neke sa fona Very Happy ....btw , e na toj zadnjoj mi ne licis Razz
Nazad na vrh Ići dole
AngelOfDarkness

AngelOfDarkness


Broj poruka : 30
Datum upisa : 27.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 8:25 pm

Tako da smo rešili i tu nedoumicu!!! Jeeee cheers
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 5:09 pm

*Emarhcp* ::
ja nemam na kompu slike , ali stvarno , sjebala sam komp , sve mi se izbrisalo , cak ni mail ne mogu da primam a zaboravila sam ovde sifru pa sam morala ponovo da se registrujem , ali obecavam , postavicu slike Razz...samo da dodjem do usb-a pa da prebacim neke sa fona Very Happy ....btw , e na toj zadnjoj mi ne licis Razz


Ma nije zbog toga. Video sam svojovremeno njenu sliku. Katastrofalno izgleda!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 5:12 pm

a zasto ti ne bi postavio svoju sliq pa da vidimo kakav si ti lepotan...
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 6:06 am

Moja fotka je bila tu, ali pošto ste svi skinule svoje bez obražloženja, pitam se zašto bi moja jedina ostala ovde da "visi"?
Nazad na vrh Ići dole
Milicaaa...=]
Admin
Milicaaa...=]


Broj poruka : 440
Godina : 28
Datum upisa : 12.12.2007

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 3:23 pm

kk .... a ako mi vratimo nase oces ti postaviti ?
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 4:58 am

.


Poslednji izmenio Villy dana Pon Apr 07, 2008 6:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Villy




Broj poruka : 230
Godina : 32
Location : BGD
Datum upisa : 05.01.2008

Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 6:47 am

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentari na nase slike.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na nase slike....   Komentari na nase slike.... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari na nase slike....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Njegov slike.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Comil :: Nase slike....-
Skoči na: